fbpx

KERNBERG TALKS: BİR PSİKOTERAPİST OLARAK YAŞAM (EĞİTİM TAMAMLANMIŞTIR)

Dünyaca bilinen ve alanının duayen teorisyenlerinden olan Avusturyalı psikanalist ve psikiyatri profesörü Otto Kernberg’i, Giunti Psychometrics Türkiye olarak sizler ile yeniden buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlikte, Profesör Kernberg, uzun yıllara dayanan teorik ve pratik birikimini, deneyimleriyle sentezleyerek etkileşimsel bir şekilde sizlere aktaracak. Uzman bir psikoterapistin hem profesyonel hayatı hem de kişisel deneyimleriyle bizleri aydınlatacağı bu oturumda dünyaya dair yeni bir perspektif kazanma fırsatı elde edebileceksiniz. Otto Kernberg’in siz meslektaşları ve sevenleri ile değerli paylaşımlar yapacağı bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

KERNBERG TALKS

ETKİLEŞİMLİ CANLI ZOOM TOPLANTILARI

Profesör Otto Kernberg, aynı zamanda sizlerin sorularını cevaplandıracak; alana dair veya spesifik vakalar hakkında merak ettiğiniz noktalara ışık tutacak. “Diyaloglar”, eşzamanlı çeviri eşliğinde gerçekleşecek olup dil duvarını ortadan kaldıracak. Tercihinize bağlı olarak İngilizce ve Türkçe dil seçenekleriyle oturuma erişim sağlayabileceksiniz.

Birlikte öğreneceğimiz, ufkumuzu genişleteceğimiz ve ilham verici bu buluşmada görüşmek üzere.

KERNBERG TALKS Ön Başvuru Formu

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

PROGRAM ve TARİH

Buluşma 1: Diyalog/Otto Kernberg ile Röportaj: Bir Psikoterapist Olarak Yaşam

29 Kasım Salı 20:30-23:30

Buluşma 2: Diyalog/Otto Kernberg ile Röportaj: Bir Psikoterapist Olarak Yaşam

27 Aralık Salı 20:30-23:30

KAYIT

Bilgi almak için 0501 333 86 84 ve 0212 244 86 84 no'lu telefonlardan veya ebys@istanbulpsikolojiokulu.com web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

OTTO KERNBERG

OTTO KERNBERG KİMDİR?

Uluslararası alanda pek çok uzmanın yaşayan en büyük psikanalitik kuramcı olarak kabul ettiği Otto Friedmann Kernberg, Weill Cornell Tıp Koleji'nde psikanalist ve psikiyatri profesörüdür. En çok borderline kişilik organizasyonu ve patolojik narsisizm üzerine psikanalitik teorileriyle tanınır. Ek olarak, savaş sonrası ego psikolojisini (esas olarak Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta geliştirildi) Kleinian ve diğer nesne ilişkileri perspektifleriyle (öncelikle Birleşik Krallık ve Güney Amerika'da geliştirildi) bütünleştirmede çalışmaları merkezi olmuştur. Bütünleştirici yazıları, modern psikanalistler arasında en yaygın kabul edilen teori olan zihin teorisi, modern nesne ilişkilerinin gelişiminde merkezi bir rol oynadı.

Otto F. Kernberg’in Türkçeye çevrilmiş pek çok makale ve kitabı bulunmaktadır. Türkçe olarak erişilebilen bazı kitapları şunlardır: Sınır Durumlar ve Patolojik Narsisizm, Sapıklıklarda ve Kişilik Bozukluklarında Saldırganlık, Aşk İlişkileri, Aşk ve Saldırganlığın Ayrılmaz Doğası, Aktarım Odaklı Psikoterapi, Yüksek Düzeyli Kişilik Patolojisi İçin Dinamik Psikoterapi El Kitabı, Borderline Kişilik Bozukluğu İçin Aktarım Odaklı Psikoterapi, Borderline Yetişkinin Psikoterapisinde Yeni Bakış Açıları, Borderline Kişiliğin Psikoterapisi.

logo band colored@1X
© 2021, İstanbul Psikoloji Okulu